50+ Yıllık Tecrübe

7/24 Servis Hizmeti

Servis İzmi® bir Çamlar mekanik kuruluşudur. Çamlar mekanik kuruluşu 1970 yılında kalorifer merkezi sistem ısıtma ve binalarda projelendirme hizmetleri ile sektöre giriş yapıp sürekli kendini geliştiren ve yeniliklere açık çalışma politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

2006 yılında İzmir’e doğal gazın gelmesi ile birlikte daire ve iş yerlerinin doğal gaz ihtiyaçları karşılanabilmesi amacı ile doğal gaz projelendirme ve montaj hizmetine başlamış ve halen bu alanda gerek daire gerekse endüstriyel çalışma alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir

Sertifikalı Uzman Ekip

Hızlı Servis

İzmir’e doğal gazın gelmesiyle ve yapılan kombi montajları ve endüstriyel radyant, brülör gibi gaz yakıcı cihazların arızalarının giderilmesi firmamızdan, siz değerli müşterilerimiz tarafından talep edildikçe 2015 yılında Servis İzmir olarak tüm gaz yakıcı cihazlar için arıza bakım onarım ve yedek parça hizmetine de başlamış bulunmaktadır.

Bugün Servis İzmi® ısıtma alanında İzmir’e kattığı güvenli ve yenilikçi çalışma garantili servis hizmetini soğutma alanında da aynı şekilde sürdürmektedir. Soğutma alanında da gerek split klima gerekse VRV, VRS ve VRF sistemlerinin bakım onarım arıza ve yedek parça ihtiyaçlarının tamamına garantili ve sertifikalı olarak yanıt verebilmektedir.

Söz Veriyoruz

4500+ Müşteri

Amacımız verilen tüm servis ve projelendirme hizmetlerinde güvenlik, kalite ve çözüm odaklı çalışma prensibimizdir. Bunun yanı sıra yapılan işlemlerde kullanılan yedek parçaların orijinal yedek parça olması ve uygun fiyatla müşterilerimize sunulması bizim için bir önceliktir.

Servis İzmi® olarak bugüne kadar bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder bugün ve gelecekte almış ve alacak olduğunuz hizmetlerin kalite ve konforun artarak devam edeceğine sizlere söz veriyoruz.

RANDEVU AL

    Kombi BakımıKombi OnarımıKombi Kart OnarımıPetek TemizliğiKlima BakımıKlima OnarımıAçık Alan IsıtıcılarOcak Dönüşümü